فارسی
العربی
English
به پورتال مديريت الكترونيك اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور خوش آمديد.
يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦  -  
عناوین اصلی
صفحه اصلیمعرفی اتحادیهامور مؤسساتدفاتر منطقه‌ایدفاتر استانیبیمه فعالان قرآنیتالار گفتگواطلاعیه‌ها و آیین‌نامه‌هاورود به پایگاه خبری "اتقان‌نیوز"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   

اتقان
زهرا کرباسی؛
زهرا کرباسی، مدیرعامل موسسه منهاج الرسول شیراز با حفظ قرآن در مدت دو ماه اکنون رکورد دار حفظ قرآن در کوتاه ترین زمان ممکن است.
(1396/09/26)

اتقان
کاهش غیرمنتظره اعتبارات قرآنی در بوته نقد/ حسن محمدی؛
محمدی کاهش چشمگیر بودجه قرآنی سال 97 را نشان‌دهنده عدم وجود جایگاهی قابل‌قبول برای قرآن در سیاست‌ها و اولویت‌های مسئولین است، البته به نظر می‌رسد خود مسئولین ذی‌ربط در امور قرآنی و جامعه قرآنی در این کاهش مقصر هستند چراکه اگر در کاهش 50 درصدی بودجه سال 96 نسبت به سال‌های گذشته قدری فعالانه‌تر و محکم‌تر عمل می‌کردیم امروز شاهد کاهش شدید این بودجه نبودیم و این انفعال و نجابت بیش‌ازحد ما باعث این اتفاق ناگوار شده است.
(1396/09/25)

اتقان
مهدی تقی پور، عضو کاروان نور جمهوری اسلامی اعزامی به عتبات؛
تقی پور اجرا در صحن مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را بهترین لحظه این سفر عنوان و تصریح کرد: اما خاطره انگیزترین لحظه این سفر برای بده، تلاوت در روبری ضریح سید و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع)، بدون هیچ گونه میکروفن و سیستم صوتی و ... بود، اجرایی که فضای صحن مطهر را دگرگون کرد و به بهترین لحظه زندگی من بدل شد.
(1396/09/18)

اتقان
روایت گروه تواشیح فدک الزهرا(س) از اجرای برنامه در حرم امن سیدالشهدا(ع)
ماندگارتین لحظه این سفر برای تک تک اعضای گروه فدک الزهرا(س)، قطعا، اجرای بدون واسطه خدمت آقا امام حسین(ع) در مقابل درب ورودی حرم سید الشهدا(ع) بود، تجربه بسیار لذت بخشی که شاید دیگر تکرار نشود.
(1396/09/18)

موسسات عضو اتحادیه در یک نگاه
 
   
ویژه

 

خدمات
معرفی موسسه
موسسه امیرالمومنین(ع) کاشان
اعضای هیات مدیره
تبلیغات