پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > مصاحبه 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
همزمان با شب ولادت امام رضا(ع)؛
حجت‌الاسلام سید مسعود میریان، مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی از برگزاری طرح قرآنی «سراج الله»، با هدف معرفی و گسترش طرح ملی «بشارت 1452» در شب میلاد امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی و به صورت همزمان در مساجد و بقاع متبرکه سراسر کشور خبر داد.
(1397/04/27)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان چهارمحال بختیاری ضمن گلایه از یکی از دو اتحادیه قرآنی در حمایت از مؤسسات قرآنی و توزیع بودجه‌های مصوب شورای توسعه فرهنگ قرآنی بین مؤسسات، در سال‌های اخیر، عنوان کرد: در حالی که عملکرد یکی از دو اتحادیه در توزیع بودجه بین مؤسسات بسیار ضعیف بود و بودجه ای که سهم مؤسسات قرآنی بود، در حوزه‌های دیگری هزنیه شد و در مقابل اتحادیه دیگر با توزیع دقیق و مناسب بودجه بر اساس طرح و برنامه و معیارهای مشخص عملکرد خوبی را از خود در این زمینه به نمایش گذاشت.
(1397/04/25)

اتقان
دبیر اجرایی هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی؛
هیئت رسیدگی موظف شد تا ۱۰ مردادماه زمان برگزاری مجمع عمومی اتحادیه واحد را مشخص کند.
(1397/04/25)

اتقان
انجم شعاع و ذکر یک گلایه در گقت و گو با اتقان؛
امروزه باید توسعه ای که در زمینه حفظ در جامعه القرآن، بیت الاجزان و مهد قرآن اتفاق افتاده است، در سایر موسسات ایجاد کنیم، بنابراین وجود یک نهاد نظارتی قدرتمند و واسط بین موسسات و سایر دستگاه های قرآنی، ضروری است که امیدواریم زودتر اتفاق بیفتد.
(1397/04/23)

اتقان
به همت ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم «بشارت 1452»؛
در راستای اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم «بشارت 1452»، گروه تدوین متون حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم پژوهشکده بین المللی آفاق با مشارکت ستاد راهبری طرح ملی خفظ قرآن کریم اقدام به تدوین و انتشار کتاب فهم زبان قرآن با محوریت جزء سی‌ام قرآن نموده‌اند.
(1397/04/13)

اتقان
انجم‌شعاع بیان کرد:
یکی از اعضای هیئت کرامت چهره‌های قرآنی با اشاره به اشکالاتی که شورای توسعه فرهنگ قرآنی به آیین‌نامه وارد دانسته بود، گفت: اصلاحات آیین‌نامه صورت گرفته و برای تأیید نهایی به دبیرخانه شورا ارسال شده است.
(1397/04/11)

اتقان
«طرح قرآن؛ کتاب زندگی»، «کارگاه ترجمه» و «مهر تابان» 3 ویژه برنامه شبکه رادیویی قرآن در ایام اجرای طرح بشارت 1452 است که از روز گذشته به روی آنتن می رود.
(1397/04/11)

اتقان
بهبودی:
مسئول اجرایی دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن با بیان اینکه مؤسسات قرآنی معاف از مالیات و هزینه‌های آب، گاز و برق هستند، گفت: ما تا الان هیچ گزارشی از هیچ حافظی نداریم که در دریافت مزایا دچار مشکل شده باشد.
(1397/04/10)

اتقان
مدیر روابط عمومی طرح 1452؛
سید محمد موجانی، مدیر روابط عمومی طرح بشارت 1452، از آغاز برنامه تلویزیونی بشارت 1452، از عصر امروز 9 تیرماه خبر داد.
(1397/04/09)

اتقان
حجت‌الاسلام شاهسونی بیان کرد:
مدیر موسسه فرهنگی ـ قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) معتقد است با وجود دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن نه تنها تغییری در فعالیت‌های قرآنی احساس نمی‌شود، بلکه این فعالیت‌ها ضعیف‌تر از گذشته است.
(1397/03/30)

اتقان
كارشـناس آموزش قرآن دفـتر برنـامه ريـزي و تأليـف كـتـب درسي و از مؤلـفان كـتاب هاي درسي قرآن وزارت آموزش و پرورش، در یادداشتی که در اختیار این خبرگزاری قرار داده است، نسبت به مهجوریت قرآن کریم علی رغم تمام فعالیت های قرآنی 40 سال اخیر در کشور، واکنش نشان داده است.
(1397/03/27)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت بوشهر از روند ثبت این اتحادیه را تشریح کرد.
(1397/03/21)

اتقان
محمدی خبرداد؛
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور از تاخیر در برپایی مجمع عمومی اتحادیه مدغم کشوری برای سومن بار به دلیل فراهم نبودن مقدمات و ملزومات قانونی و حقوقی خبر داد.
(1397/03/20)

اتقان
مدیر‌عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور با اشاره به جذب پژوهشگر سلامت و دین توسط این اتحادیه اظهار کرد: با توجه به اینکه وزارت بهداشت محدودیت استخدامی دارد وظیفه جذب نیرو برای پروژه تخصصی مطالعات سلامت و دین برعهده ما گذاشته شده و مابقی روند اجرایی این پروژه برعهده وزارت بهداشت است.
(1397/03/19)

اتقان
حسن محمدی بیان کرد:
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اطلاع‌رسانی ضعیف را یکی از نقاط ضعف بزرگترین نمایشگاه قرآنی در ام‌القرای جهان اسلام بیان کرد.
(1397/03/11)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور