پايگاه خبري اتقان -  قرآني، فرهنگي، اجتماعي
فارسي
العربي
English
»
چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ -
گروه هاي خبري
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سيستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


اتقان
محمدی در نشست خبری عنوان کرد؛
نشست خبری تشریح هزینه‌کرد اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور صبح امروز یکشنبه، ۲۶ خردادماه با حضور حسن محمدی، مدیرعامل این اتحادیه در محل سالن نشست‌های اتحادیه قرآن و عترت کشور برگزار شد.
(1398/03/26)
اتقان
محمدرضا فراهانی:
رئیس کمیته تخصیص صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه دو اتحادیه قرآنی از بودجه سال ۹۷ تقریباً برابر بهره‌مند شده‌اند، گفت: کمیته تخصیص هیچ دخالتی در تعیین میزان بودجه دستگاه‌ها نداشته و نخواهد داشت.
(1398/03/01)
اتقان
نشست بررسی موضوع بیمه فعالان قرآنی امروز، یکم خرداد در غرفه اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور مستقر در نمایشگاه قرآن با حضور فدوی معاون مدیرکل برنامه ریزی آموزشی و توسعه مشارکت های قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سعید عبدلی کارشناس امور بیمه برگزار شد.
(1398/03/02)
اتقان
نقدهایی که به مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد است/ حامد ولیزاده؛
حامد ولیزاده، با اشاره به اینکه سال‌هاست در مسابقات قرآنی، کیفیت فدای کمیّت می‌شود، گفت: صرف نظر از نتیجه مسابقات بین المللی، حقیقتی که بر قاطبه جامعه قرآنی و افراد استخوان خرد کرده و صاحب نظر قرآنی روشن است، کمرنگ شدن اصول و خروج قطار مسابقات از ریل ارزشگذاری های اصیل و علمی است.
(1398/01/31)
اتقان
آسیب شناسی فعالیت‌های قرآنی 2/ استاد محمدحسین سعیدیان؛
محمدحسین سعیدیان نگاه صرفاً مادی به فعالیت‌های قرآنی و کمرنگ شدن معنویات را از عوامل بروز مشکلات و معضلات حال حاضر جامعه قرآنی عنوان کرد.
(1397/12/05)
اتقان
جوان‌ترین دانشجوی دکتری در تاریخ دانشگاه تهران یک نابغه قرآنی و عضو تیم ملی پارکور کشورمان است.
(1398/03/18)
اتقان
کاروان قرآنی اعزامی کشورمان به حج تمتع پس از ورود به مدینه منوّره به اجرای برنامه‌های قرآنی پرداختند.
(1398/04/25)

اتقان
در راستای شفاف سازی عملکرد مالی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، سامانه ای تحت این عنوان توسط معاونت اداری و مالی اتحادیه طراحی و طی نشستی با حضور باحضور آقای دکترحسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه و آقای مجتبی عظیم پور، معاون اداری و مالی اتحادیه از این سامانه رونمایی شد.
(1398/04/25)

اتقان
طی نشستی از سامانه شفافیت مالی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور رونمایی خواهد شد.
(1398/04/24)

اتقان
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه و اهدای جوایز نخستین جشنواره قرآنی «چلچراغ آسمانی»، اظهار کرد: هدف ما از برگزاری جشنواره چلچلراغ آسمانی تقویت محتواهای ساخته شده قرآنی در قالب های فاخر و کوتاه بوده است تا امکان استفاده آنها برای مخاطبان عام فراهم کند.
(1398/04/23)

اتقان
سید علی سرابی :
سرابی با اشاره به لزوم نگاه تحولی به آموزش قرآن کریم گفت: آموزش مفاهیم قرآنی می بایست در کنار سایر رشته های قرآنی مانند حفظ و قرائت قرار گیرد.
(1398/04/23)

اتقان
کرسی‌های تلاوت شورای عالی قرآن، این هفته نیز برگزار می‌شود.
(1398/04/23)

اتقان
نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همسرایی و همخوانی قرآن کریم در بخش آقایان اعلام شد که بر اساس آن ۱۲ گروه موفق به حضور در مرحله بعدی چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم‌ شده‌اند.
(1398/04/23)

اتقان
با حکم معاون وزیر ارشاد؛
طی احکامی جداگانه از سوی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیئت رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت منصوب شدند.
(1398/04/23)

اتقان
بامشارکت موسسه شکوفه های انتظار برگزار می گردد؛
مجتمع فرهنگی و هنری پیامبر اعظم(ص) با همکاری موسسه فرهنگی و قرآنی شکوفه های انتظار و خادمین مقبرة الشهدای تهرانسر، کارگاه آموزشی نقاشی رضوی ویژه کودکان و نوجوانان(گروه سنی پنج تا پانزده سال) را برگزار می نماید.
(1398/04/23)

اتقان
به همت موسسه معراج؛
موسسه فرهنگی قرآن وعترت معراج بیرجند با هدف خدمت به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بیرجند اقدام به برگزاری دوره های آموزشی قرآنی نموده است.
(1398/04/23)

اتقان
15مردادماه برگزار می گردد؛
هفتمین همایش طرح آموزشی بصائر ویژه اساتید جلسات و مربیان مؤسسات قرآنی، معلمان دینی، قرآن و پرورشی، مبلغان و کلیه متولیان تعلیم و تربیت دینی در تاریخ 15 مرداد، برگزار خواهد شد.
(1398/04/23)

اتقان
آئین اختتامیه نخستین جشنواره قرآنی چلچراغ آسمانی از سوی معاونت قرآن و عترت وزرات ارشاد برگزار می‌شود.
(1398/04/22)

اتقان
هیات قرآنی دارالقرآن بسیج شهید علیزاده همزمان با دهه کرامت افتتاح شد.
(1398/04/22)

اتقان
مراسم تعویض پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) به صورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
(1398/04/22)
ويژه

گزارش تصويري

 
استعداد گمنام قرآنی کشور